null

Dopřejte si jediný originál
PIVNÍ LÁZEŇ SPA BEERLAND PRAHA®

Naše 5* pivní lázně Spa Beerland Praha nabízejí originální lázeňskou procedurou, která je založena na použití výhradně přírodních surovin, materiálů a staročeských léčitelských postupů.

Samotná procedura pivní lázně se skládá z několika dílčích:

  • koupel v tankovém pivu, pivních extraktech a bylinkové pivní směsi
  • neomezená konzumace světlého i tmavého tankového piva Krušovice®
  • odpočinek na lůžku z pravé pšeničné slámy u tepla krbu
  • konzumace domácího pivního chlebu

Popis procedury:

PIVNÍ LÁZEŇ Spa Beerland Praha – probíhá v ručně vyrobených, tisíci litrových, vířivých kádích z Dubu Královského „Royal Oak“ a je založena na koupeli v přírodních extraktech, z kterých se vaří české pivo Krušovice® – vybrané odrůdy chmele, pivovarské kvasnice a slad. Vysoký obsah chmelových silic přispívá k celkové vitalizaci a uvolňování kožních pórů. Pivovarské kvasnice pak díky vysokému obsahu vitamínu B a aktivním enzymům působí blahodárně na regeneraci pokožky. Díky této jedinečné kombinaci přírodních ingrediencí a magického působení dubu královského, který byl odjakživa symbolem dlouhověkosti a odolnosti, dochází během koupele k povzbuzení látkové výměny, vyplavení škodlivých látek z těla, uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, a tím k dokonalému duševnímu i tělesnému odpočinku. Během pivní koupele si budete moci sami vytočit neomezené množství pravého českého piva Krušovice®
Po koupeli následuje ODPOČINEK NA LŮŽKU Z PRAVÉ PŠENIČNÉ SLÁMY, kterou pěstujeme na našich vlastních BIO polích, a která podpoří vstřebání veškerých vitamínů a extraktů z předcházející koupele. Během odpočinku si budete moci vychutnat čerstvý DOMÁCÍ PIVNÍ CHLÉB. U odpočinkového lůžka Vám bude dělat společnost plápolající krb.

Nejnovější 5* pivní wellness disponuje prostornými místnostmi s vlastní šatnou a koupelnou v prémiovém provedení. V místnosti si můžete podle nálady sami zvolit intenzitu hlasitosti a barvu osvětlení.

V jedné z našich místností si můžete vyzkoušet světové unikum – luxusní cedrovou saunu s chmelovými esencemi. Ochlazovací zóna se sprchou, dubovým vědrem a ledovou tříští nabízí hned několik variant, které je možné po saunování absolvovat. Aroma sauna je standardně temperována na 60 stupňů.

Každá z místností je vybavena jedinečnými ručními výrobky nejlepších českých řemeslníků. Unikátní měděné lustry osazené českým sklem, originální vitráže s ručně skládanými motivy chmele, dubu a ječmene, nebo zakázkové truhlářské výrobky z ořechového, dubového, cedrového, lipového, akáciového a také bukového dřeva – to vše dohromady představuje to nejlepší z tradičního českého řemesla

PO DOBU PROCEDURY BUDETE MÍT WELLNESSOVÝ APARTMÁN K DISPOZICI EXKLUZIVNĚ POUZE PRO SEBE a budete moci vypít NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ SVĚTLÉHO A TMAVÉHO TANKOVÉHO PIVA Krušovice®

Důležité informace:

S sebou si nic brát nemusíte, o vše je postaráno – připravíme pro Vás bavlněné ručníky a prostěradla, lněné deky a pantofle z lipového dřeva. Točit si budete prémiové pivo Krušovice® a podávat domácí pivní chléb.Celý prostor BEER SPA budete mít po dobu procedury exkluzivně pouze pro sebe – naše obsluha Vás pouze uvede, vše vysvětlí, a po zbytek času vás během samotné procedury nebude nikdo rušit. Abyste dosáhli výsledného efektu, doporučujeme po této proceduře několik hodin bez koupele či sprchy. Nemusíte se obávat nežádoucího zápachu, neboť po pivní lázni jste provoněni chmelovou směsí a pivovarské kvasnice dodají vaší pokožce vláčnost a hebkost. V případě použití plavek při proceduře se doporučuje plavky ihned po skončení pivní lázně důkladně propláchnout v čisté vodě a ještě tentýž den vyprat v pračce. Osoby alergické na bílkoviny, kvasnice, chmel, ženy v těhotenství, osoby trpící vysokým krevním tlakem nebo onemocněním kardiovaskulárního systému by se měli před pivní koupelí poradit se svým lékařem.

PODMÍNKY A UJEDNÁNÍ