null

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY NAŠÍ ORIGINÁLNÍ PIVNÍ LÁZNĚ SPA BEERLAND®:

  • omlazení pokožky
  • přísun vitamínů, sacharidů a proteinů
  • zklidňující účinky na pleť, vlasy a svaly
  • uvolnění svalového napětí
  • snížení stresu
  • regenerace nejen těla, ale i mysli
  • zlepšení krevního oběhu
  • detoxikace – odplavení škodlivých látek z těla
  • vyčištění pórů
  • zvýšená srdeční činnost

HLAVNÍ INGREDIENCE PIVNÍ KOUPELE SPA BEERLAND®:

ČESKÉ PIVOVARSKÉ KVASNICE, které se ke koupelím používají již od dob starověku, mají v českém léčitelství velkou tradici – dodávají našemu tělu nezbytné vitamíny B, sacharidy, proteiny a přispívá k celkové regeneraci naší pokožky, která v teplé vodě uvolňuje kožní póry a dochází tak k vyplavování škodlivých látek z těla (podobný systém jako u sauny). Vědci se jednoznačně shodují, že obsahují více vitamínů, stopových prvků aminokyselin, než se vůbec kdy předpokládalo. Pivovarské kvasnice jsou fantastickým prostředkem na výživu kůže, vyhlazení vrásek a celkovou hydrataci pleti.

Jsou také jedním z nejbohatších zdrojů organického železa, esenciálních aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, fosfatidů, sterolů, glycidů, enzymů a dalších bioaktivních látek. Jsou bohatým zdrojem vitamínů skupiny B, včetně před několika desetiletími poprvé z kvasnic extrahované kyseliny pangamové – vitaminu B15, minerálních látek (např. vápníku, fosforu, draslíku, hořčíku, sodíku) a stopových prvků (železa, jódu, mědi, zinku a manganu). Pivovarské kvasnice pomáhají při hojení zánětu jater, jsou vhodné při zvýšené tělesné a duševní zátěži a sportu. Vitaminy skupiny B obsažené v pivovarských kvasnicích, podporují trávení a metabolismus. Mají pozitivní vliv na obnovu střevní mikroflóry a tím i na imunitu člověka.

ČESKÉ PIVO Krušovice® v sobě obsahuje, kromě malého množství alkoholu, další látky, jako jsou vitamíny (tiamin a riboflavin), kyselina listová, sacharidy a proteiny. Pití samotného piva během pivní lázně pomáhá k duševnímu uvolnění.

ČESKÝ ŽATECKÝ CHMEL je bylinkou, která má při koupeli silně energetizující efekt, přispívá k celkové regeneraci a unikátně se doplňuje s působením pivovarských kvasnic. Chmel rozpuštěný v pivní lázni uvolňuje aromatické silice, které dodávají samotné koupeli typickou vůni. Ženy mohou při koupeli chmel použít jako velmi účinný přírodní peeling.

PŠENICE je posledním elementem, v našem přírodním konceptu Spa Beerland. Odpočinek na přírodní BIO pšenici z našich vlastních polí navodí příjemné uvolnění a podpoří vstřebávání vitamínů, zejména skupiny B, z předcházející koupele. Už půl hodiny po koupeli bude vaše pokožka jemná jak nikdy před tím.